Календар першості району з футзалу — 2017 (1)


 

Ігри

Початок гри (год.)

Судді

Дата проведення

Місце проведення

Результати матчів

Дисц. санкції

І Тур.

1. ФК Локачі - Турія-Юніор (Затурці)

10:30

Заячиці/Холопичі

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

1. Колос (Заячиці) – ФК Холопичі

11:00

Шельвів/Ветеран

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

2. ФК ШельвівТурія-Ветеран (Затурці)

11:30

Затурці/Зубильне

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

3. Турія (Затурці) – Стохід (Зубильне)

12:00

Холопичі/Локачі

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

4. ФК Холопичі - ФК Локачі

12:30

Заячиці/ Зубильне

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

5. Турія-Юніор - Турія-Ветеран

13:00

Холопичі/ Локачі

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

6. Колос - Стохід

13:30

Юніор/Ветеран

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

7. ФК Локачі - Турія-Ветеран

14:00

Зубильне/ Заячиці

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

8. ФК Шельвів - Турія

14:30

Локачі/ Ветеран

21.01.2017

с. Шельвів

 

 

 

 

9. Адреналін (Бубнів) – ФК Замличі

10:30

Білопіль/Хорів

21.01.2017

с. Маньків

 

 

10. ФК Білопіль – Надія (Хорів)

11:00

Бубнів/Дорогиничі

21.01.2017

с. Маньків

 

 

11. ФК Бубнів – Мир (Дорогиничі)

11:30

Кремеш/Конюхи

21.01.2017

с. Маньків

 

 

12. ФК Кремеш – ФК Конюхи

12:00

Хорів/Адреналін

21.01.2017

с. Маньків

 

 

13. Надія - Адреналін

12:30

Замличі/Дорогиничі

21.01.2017

с. Маньків

 

 

14. ФК Замличі - Мир

13:00

Білопіль/Конюхи

21.01.2017

с. Маньків

 

 

15. ФК Білопіль - ФК Конюхи

13:30

Бубнів/ Кремеш

21.01.2017

с. Маньків

 

 

16. ФК Бубнів - ФК Кремеш

14:00

Дорогиничі/ Адреналін

21.01.2017

с. Маньків

 

 

17. Адреналін - Мир

14:30

Білопіль/ Конюхи

21.01.2017

с. Маньків

 

 

ІІ ТУР

Календар першості району з футзалу 2017 року

 

 

18. ФК Холопичі – Стохід

10:30

Затурці/ Юніор

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

19. Турія-Юніор - Турія

11:00

Заячиці/ Шельвів

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

20. Колос – ФК Шельвів

11:30

Зубильне/ Локачі

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

21. Стохід – ФК Локачі

12:00

Ветеран/ Затурці

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

22. Турія–Ветеран- Турія

12:30

Холопичі/ Шельвів

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

23. ФК Холопичі - ФК Шельвів

13:00

Заячиці/ Юніор

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

24. Турія-Юніор - Колос

13:30

Зубильне/ Шельів

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

 

 

 

с. Колпитів

25. Стохід - ФК Шельвів

14:00

Локачі/ Затурці

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

26. ФК Локачі - Турія

14:30

Заячиці/ Юніор

28.01.2017

с. Шельвів

 

 

 

27. Надія - ФК Конюхи

10:30

Замличі/Кремеш

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

28. ФК Замличі - ФК Кремеш

11:00

Білопіль/Бубнів

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

29. ФК Білопіль - ФК Бубнів

11:30

Конюхи/Адреналін

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

30. ФК Конюхи - Адреналін

12:00

Дорогиничі/Кремеш

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

31. Мир - ФК Кремеш

12:30

Хорів/ Бубнів

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

32. Надія - ФК Бубнів

13:00

Замличі/ Білопіль

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

33. ФК Замличі - ФК Білопіль

13:30

Конюхи/ Бубнів

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

34. ФК Конюхи - ФК Бубнів

14:00

Кремеш/ Адреналін

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

35. Адреналін - ФК Кремеш

14:30

Замличі/ Білопіль

28.01.2017

с. Колпитів

 

 

ІІІ тур

36. Турія–Ветеран - Колос

10:30

Холопичі/ Юніор

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

37. ФК Холопичі - Турія-Юніор

11:00

Шельвів/ Локачі

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

38. ФК Шельвів - ФК Локачі

11:30

Затурці/ Заячиці

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

39. Турія - Колос

12:00

Зубильне/ Юніор

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

41. Стохід - Турія-Юніор

12:30

Ветеран/ Холопичі

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

42. Турія–Ветеран - ФК Холопичі

13:00

Локачі/ Заячиці

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

43. ФК Локачі - Колос

13:30

Зубильне/ Ветеран

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

44. Стохід - Турія–Ветеран

14:00

Шельвів/ Юніор

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

45. ФК Шельвів - Турія-Юніор

14:30

Затурці/ Холопичі

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

46. Турія - ФК Холопичі

15:00

Зубильне/ Ветеран

04.02.2017

с. Зубильне

 

 

 

47. Мир - ФК Білопіль

10:30

Бубнів/ Замличі

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

 

 

 

с. Колпитів

48. ФК Надія - ФК Замличі

11:00

Бубнів/ Адреналін

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

49. ФК Бубнів - Адреналін

11:30

Кремеш/ Білопіль

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

50. ФК Кремеш - ФК Білопіль

12:00

Конюхи/ Замличі

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

51. ФК Конюхи - ФК Замличі

12:30

Хорів/ Дорогиничі

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

52. Мир - Надія

13:00

Білопіль/ Адреналін

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

53. Адреналін - ФК Білопіль

13:30

Конюхи/ Дорогиничі

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

54. ФК Конюхи - Мир

14:00

Бубнів/ Замличі

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

55. ФК Бубнів - ФК Замличі

14:30

Кремеш/Хорів

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

56. ФК Кремеш - ФК Надія

15.00

Конюхи/Дорогиничі

04.02.2017

с. Колпитів

 

 

Ігри

Початок гри (год.)

Судді

Дата проведення

Місце проведення

Результати матчів

Дисц. санкції

ІV Тур.

57. ФК Локачі - ФК Кремеш

10:30

Заячиці/Бубнів

11.02.2017

с. Колпитів

 

 

58. Колос - ФК Бубнів

11:00

Затурці/Кремеш

11.02.2017

с. Колпитів

 

 

59. ФК Кремеш - Турія

11:30

Шельвів/Білопіль

11.02.2017

с. Колпитів

 

 

60. ФК Шельвів - ФК Білопіль

12:00

Затурці/ Адреналін

11.02.2017

с. Колпитів

 

 

61. Турія - Адреналін

12:30

Локачі/ Бубнів

11.02.2017

с. Колпитів

 

 

62. ФК Бубнів - ФК Локачі

13:00

Заячиці/ Адреналін

11.02.2017

с. Колпитів

 

 

63. Колос - Адреналін

13:30

Локачі/ Білопіль

11.02.2017

с. Колпитів

 

 

64. ФК Локачі - ФК Білопіль

14:00

Заячиці/ Адреналін

11.02.2017

с. Колпитів

 

 

 

14:30

65. Стохід - ФК Замличі

10:30

Ветеран/ Хорів

11.02.2017

с. Шельвів

 

 

66. Турія–Ветеран - Надія

11:00

Замличі/ Юніор

11.02.2017

с. Шельвів

 

 

67. ФК Замличі - Турія-Юніор

11:30

Зубильне / Дорогиничі

11.02.2017

с. Шельвів

 

 

68. Стохід - Мир

12:00

Конюхи/ Юніор

11.02.2017

с. Шельвів

 

 

69. Турія-Юніор - ФК Конюхи

12:30

Хорів/ Зубильне

11.02.2017

с. Шельвів

 

 

70. Надія - Стохід

13:00

Конюхи/ Ветеран

11.02.2017

с. Шельвів

 

 

71. Турія–Ветеран - ФК Конюхи

13:30

Холопичі / Дорогиничі

11.02.2017

с. Шельвів

 

 

72. ФК Холопичі - Мир

14:00

Конюхи/ Ветеран

11.02.2017

с. Шельвів

 

 

V ТУР

14:30

73. Адреналін - ФК Локачі

10:30

Затурці/ Білопіль

18.02.2017

с. Шельвів

 

 

74. ФК Білопіль - Турія

11:00

Шельвів/ Бубнів

18.02.2017

с. Шельвів

 

 

75. ФК Бубнів - ФК Шельвів

11:30

Заячиці/ Кремеш

18.02.2017

с. Шельвів

 

 

76. ФК Кремеш - Колос

12:00

Затурці/ Бубнів

18.02.2017

с. Шельвів

 

 

77. Турія - ФК Бубнів

12:30

Шельвів/ Адреналін

18.02.2017

с. Шельвів

 

 

78. Адреналін - ФК Шельвів

13:00

Заячиці/ Білопіль

18.02.2017

с. Шельвів

 

 

79. ФК Білопіль - Колос

13:30

Бубнів/ Кремеш

18.02.2017

с. Шельвів

 

 

80. ФК Шельвів - ФК Кремеш

14:00

Білопіль/ Заячиці

18.02.2017

с. Шельвів

 

 

 

14:30

81. ФК Конюхи - Стохід

10:30

Дорогиничі/ Юніор

18.02.2017

с. Маньків

 

 

82. Мир - Турія-Юніор

11:00

Хорів/ Холопичі

18.02.2017

с. Маньків

 

 

83. Надія - ФК Холопичі

11:30

Ветеран/ Замличі

18.02.2017

с. Маньків

 

 

84. ФК Замличі - Турія–Ветеран

12:00

Хорів/ Юніор

18.02.2017

с. Маньків

 

 

85. Турія-Юніор - Надія

12:30

Конюхи/ Холопичі

18.02.2017

с. Маньків

 

 

86. ФК Конюхи - ФК Холопичі

13:00

Дорогиничі/ Ветеран

18.02.2017

с. Маньків

 

 

87. Мир - Турія–Ветеран

13:30

Холопичі/ Замличі

18.02.2017

с. Маньків

 

 

88. ФК Холопичі - ФК Замличі

14:00

Конюхи / Дорогиничі

18.02.2017

с. Маньків

 

 

VI ТУР

14:30

89. ФК Локачі - ФК Замличі

10:30

Хорів/ Заячиці

25.02.2017

с. Замличі

 

 

90. Колос - Надія

11:00

Затурці/ Замличі

25.02.2017

с. Замличі

 

 

91. ФК Замличі - Турія

11:30

Шельвів/ Дорогиничі

25.02.2017

с. Замличі

 

 

92. ФК Шельвів - Мир

12:00

Затурці/ Конюхи

25.02.2017

с. Замличі

 

 

93. Турія - ФК Конюхи

12:30

Локачі/ Хорів

25.02.2017

с. Замличі

 

 

94. Надія - ФК Локачі

13:00

Заячиці/ Конюхи

25.02.2017

с. Замличі

 

 

95. Колос - ФК Конюхи

13:30

Локачі/ Дорогиничі

25.02.2017

с. Замличі

 

 

96. ФК Локачі - Мир

14:00

Хорів/ Заячиці

25.02.2017

с. Замличі

 

 

 

14:30

97. Стохід - ФК Кремеш

10:30

Ветеран/Бубнів

25.02.2017

с. Маньків

 

 

98. Турія–Ветеран - ФК Бубнів

11:00

Кремеш/Юніор

25.02.2017

с. Маньків

 

 

99. ФК Кремеш - Турія-Юніор

11:30

Холопичі/Білопіль

25.02.2017

с. Маньків

 

 

100. ФК Холопичі - ФК Білопіль

12:00

Зубильне/Юніор

25.02.2017

с. Маньків

 

 

101. Турія-Юніор - Адреналін

12:30

Зубильне/Холопичі

25.02.2017

с. Маньків

 

 

102. ФК Бубнів - Стохід

13:00

Ветеран/Адреналін

25.02.2017

с. Маньків

 

 

103. Турія–Ветеран - Адреналін

13:30

Зубильне/Білопіль

25.02.2017

с. Маньків

 

 

104. Стохід - ФК Білопіль

14:00

Бубнів/Ветеран

25.02.2017

с. Маньків

 

 

VII ТУР

14:30

105. ФК Конюхи - ФК Локачі

10:30

Затурці/Дорогиничі

04.03.2017

с. Шельвів

 

 

106. Мир - Турія

11:00

Хорів/Шельвів

04.03.2017

с. Шельвів

 

 

107. Надія - ФК Шельвів

11:30

Заячиці/Замличі

04.03.2017

с. Шельвів

 

 

108. ФК Замличі - Колос

12:00

Затурці/Хорів

04.03.2017

с. Шельвів

 

 

109. Турія - Надія

12:30

Кохнюхи/Шельвів

04.03.2017

с. Шельвів

 

 

110. ФК Конюхи - ФК Шельвів

13:00

Заячиці/Дорогиничі

04.03.2017

с. Шельвів

 

 

111. Мир - Колос

13:30

Шельвів/Замличі

04.03.2017

с. Шельвів

 

 

112. ФК Шельвів - ФК Замличі

14:00

Затурці/Заячиці

04.03.2017

с. Шельвів

 

 

 

14:30

113. Адреналін - Стохід

10:30

Білопіль/Юніор

04.03.2017

с. Маньків

 

 

114. ФК Білопіль - Турія-Юніор

11:00

Бубнів/Холопичі

04.03.2017

с. Маньків

 

 

115. ФК Бубнів - ФК Холопичі

11:30

Кремеш/Ветеран

04.03.2017

с. Маньків

 

 

116. ФК Кремеш - Турія–Ветеран

12:00

Бубнів/Юніор

04.03.2017

с. Маньків

 

 

117. Турія-Юніор - ФК Бубнів

12:30

Холопичі/Білопіль

04.03.2017

с. Маньків

 

 

118. Адреналін - ФК Холопичі

13:00

Ветеран/Юніор

04.03.2017

с. Маньків

 

 

119. ФК Білопіль - Турія–Ветеран

13:30

Холопичі/Кремеш

04.03.2017

с. Маньків

 

 

120. ФК Холопичі - ФК Кремеш

14:00

Бубнів/Ветеран

04.03.2017

с. Маньків

 

 

Залежно від погодних умов, місце та дата проведення турів можуть бути змінені комітетом по проведенню змагань.

 

 

About maximios

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

35 − 25 =